Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Всього 6 чоловік

Увага! Конкурс на заміщення вакантної посади директора Красноїльського ліцею №3!

Дата: 5 лютого 2021 о 14:45
Автор: Зинчук М. І.

на конкурс на заміщення вакантної посади директора
Красноїльського ліцею №3 Красноїльської селищної ради
Чернівецького району Чернівецької області

на конкурс на заміщення вакантної посади директора
Красноїльського ліцею №3 Красноїльської селищної ради
Чернівецького району Чернівецької області

Відповідно до наказу відділу освіти Красноїльської селищної ради від 04.02.2021 № 7-О «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директорів закладів освіти Красноїльської селищної ради»,  з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівників оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Красноїльського ліцею №3 Красноїльської селищної ради Чернівецького району Чернівецької області, що знаходиться за адресою: смт Красноїльськ, вул. Дружби, 22,  Чернівецького району, Чернівецької  області.

Строк   подання    документів  для  участі  в конкурсному  відборі   з  05 лютого 2021 року  по 24 лютого 2021 року.
Конкурс   на  заміщення   вакантної   посади   директора   відбудеться 4 березня 2021 року.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду директорів
закладів освіти Красноїльської селищної ради

1.    є громадянином України;
2.    вільно володіє державною мовою;
3.    має вищу освіту ступеня не нижче спеціаліста магістра (спеціаліста);
4.    стаж педагогічної роботи не менше трьох років

Для участі у конкурсі подають такі документи:
1.    заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
2.    автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
3.    копія паспорта громадянина України;
4.    копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
5.    копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
6.    довідка про відсутність судимості;
7.    мотиваційний лист, складений у довільній формі.
Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.
Визначені документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.
 Умови оплати праці: відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» 9зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (зі змінами), Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102.

Призначення керівника закладу освіти здійснюється начальником відділу освіти Красноїльської селищної ради строком на шість років, а для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше – строком на два роки. Призначення керівника закладу освіти здійснюється за результатами конкурсного відбору шляхом укладення контракту.

Документи подаються до відділу освіти Красноїльської селищної ради  за адресою:   вул.  Штефана чел Маре, 157, смт Красноїльськ, Чернівецького району, Чернівецької  області, 59022, начальнику відділу освіти Красноїльської селищної ради (Глядченко Р.Р.) тел.0688155840.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.